Edvard Rosenborg målning

469798

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1890-1913, olja på duk, 113x175 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Edvard Rosenborg målning

Budhistorik (8 bud)
3340406
3339561
3339560
3338679
3338157
1 700

Slutpris SEK:
408 EUR, 474 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.