Edvard Rosenborg målning

469798

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vårbäck i aftonrodnad, signerad och daterad Edv. Rosenberg 1890-1913, olja på duk, 113x175 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Edvard Rosenborg målning

Budhistorik (8 bud)
3340406
3339561
3339560
3338679
3338157
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer