Byrå art deco

469717

BYRÅ, art deco, 1920/30-tal, björk, delvis vitlackerad, 3 dlr, höjd ca 65, 95x42 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå art deco

Budhistorik (3 bud)

3340503
3338644
3329273

Slutpris SEK:
102 EUR, 119 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.