Elis Ryberg

469690

ELIS RYBERG (1919-1985): "Utsikt från ''söder'' Stockholm'', signerad Elis Ryberg, olja på duk 54x65 cm

Fack 33

Elis Ryberg

Budhistorik (31 bud)
3340488
7 000
3340497
7 000
3340488
6 800
3340494
6 800
3340488
6 600

Slutpris SEK:
7 000
715 EUR, 830 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.