Skåp desig David Rosén

469436

DAVID ROSÉN, "Futura", skåp, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, fanérat i mahogny, beslag i mässing, dörrspeglar i relief, invändigt med hyllor och lådor, skyltmärkt R589 029 C191249, höjd ca 178, 112x48 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Delvis blekt, smärre slitage o ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 2

Skåp desig David Rosén

Budhistorik (5 bud)
3340509
1 300
3340507
3340506
3340505
900
3339367

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer