Ring guld 1800-tal

468976

RING, 18 k guld, silver, diamanter med rosenslipning, 1800-talets andra hälft, ringstorlek ca 19 mm, total vikt ca 8,8 g

Guld/Smycken

Ring guld 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3339680
1 900
3339587
1 800
3339679
1 800
3339587
1 700
3339180
1 600

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer