Ring guld 1800-tal

468976

RING, 18 k guld, silver, diamanter med rosenslipning, 1800-talets andra hälft, ringstorlek ca 19 mm, total vikt ca 8,8 g

Guld/Smycken

Ring guld 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
3339680
1 900
3339587
1 800
3339679
1 800
3339587
1 700
3339180
1 600

Slutpris SEK:
1 900
194 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.