Fruls Tilpo oljemålning

468744

FRULS TILPO (född 1960): Osthyvlaren, signerad Tilpo, olja på pannå, ca 31x39 cm

Kundcenter

Fruls Tilpo oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3340003
3339375
3339202
750
3338053
600
3335254
550

Slutpris SEK:
123 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.