Arkivskåp 1900-talets början

468411

ARKIVSKÅP, 1900-takets början, fanérat i ek, med jalusi, nyckelskylt i mässing, höjd ca 236, 92x41 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Brusksslitage, smärre ytskador, sockel med fuktskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Arkivskåp 1900-talets början

Budhistorik (7 bud)
3340543
550
3329275
500
3340541
500
3329275
450
3330399

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer