Charles Roka oljemålning

467465

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Ung dam, signerad Roka, olja på duk, 80x63 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (11 bud)
3338623
5 200
3336783
4 400
3333917
4 200
3332125
3331902
3 800

Slutpris SEK:
5 200
Utropspris SEK:
7 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer