Reseur 1900-talets början

464851

RESEUR, 1800-talets andra hälft, England, mässing, fasettslipat glas, urtavla med romerska siffror, höjd inkl handtag, ca 15 cm, nyckel finns

Bruksslitage, ej funktionstestad

Klockor/Ur

Monter 3

Reseur 1900-talets början

Budhistorik (19 bud)
3298333
1 300
3298330
3298239
3298239
3298244
950

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer