SAmovar

464444

SAMOVAR, Ryssland, tidigt 1900-tal, stämplar (yngsta från 1911), mässing, detaljer i trä, höjd ca 52 cm.

Möjligen ej komplett, bruks och åldersrelaterat slitage.

Metall

Hylla 5

SAmovar

Budhistorik (18 bud)
3295754
1 300
3295210
3293111
3295208
3293111

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer