Fåtöljer 1960-tal jakaranda

464433

FÅTÖLJER, 1 par, Skandinavien, 1960-tal, jakaranda, sits och rygg i rött läder, sitthöjd ca 43, höjd 74 cm
Citesintyg SJV 6869/17 medföljer

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer 1960-tal jakaranda

Budhistorik (9 bud)
3295461
6 000
3293975
4 200
3291470
3291283
2 400
3288748
1 900

Slutpris SEK:
6 000
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer