Kaffepanna

464424

KAFFEPANNA, 1800-tal, koppar, gåsbröst, mustaschfäste, höjd exklusive handtag ca 28 cm.

Lagning på övre kanten, bruks och åldersrelaterat slitage.

Metall

Hylla 5

Kaffepanna

Budhistorik (9 bud)
3296643
650
3296229
600
3296639
600
3296229
550
3296637
500

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer