Omega Seamaster Cosmic herrarmbandsur

464314

OMEGA, Seamaster Cosmic, armbandsur, stål, ca 1970, automatiskt urverk, plexiglas, dag, datum, ref nr: 166.036, fixoflex länk (ej original), diameter 35 mm, Omegaetui medföljer.

Går vid Inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, skadad urtavla, glas med repor, bruksslitage.

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (12 bud)
3293999
3295824
3293999
1 900
3295821
1 800
3293999
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer