Fickur 14 k guld resp. silver

464227

FICKUR, 2 st., 14 k guld resp. silver/800, mekaniska urverk, plexiglas, arabiska siffror, innerboetter i metall, diameter 30 resp. 34 mm

Delar saknas, urtavlor med sprickor och skador, plxiglas med skador och repor

Klockor/Ur

Fickur 14 k guld resp. silver

Budhistorik (8 bud)
3290379
850
3292478
3290379
750
3292477
700
3290379
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer