Skeppsmotiv oljemålning

464121

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Skeppsmotiv, olja på duk, ca 48x68 cm

Dukskador, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 15

Skeppsmotiv oljemålning

Budhistorik (20 bud)
3291759
2 400
3285470
3285470
1 700
3284667
1 600
3284656

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer