Oljemålning 1700-tal

464118

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1700-tal): Religiöst motiv, olja på duk, ca 33x30 cm

Smärre skador

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Oljemålning 1700-tal

Budhistorik (46 bud)
3293604
6 400
3293614
6 200
3293604
6 000
3293612
5 800
3293604
5 600

Slutpris SEK:
6 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer