Urban Beinö oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

464110

URBAN BENIÖ, samtida, komposition, signerad och daterad U Beinö -90, olja på duk 137x159 cm

Rum 9

464110 - Urban Beinö oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Urban Beinö oljemålning

Budhistorik (28 bud)
3289872
2 600
3284810
2 400
3284809
3284808
3284807
1 900

1 dag kvar
Avslutas: 2017-05-24 kl 13:21
AKTUELLT BUD SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer