Jaeger-LeCoultre Club herrarmbandsur i 18 k

464018

JAEGER-LECOULTRE, Club, armbandsur, 18 k guld, ca 1970, manuellt uppdrag, plexiglas, refnr. 200501, serienr. 1150619, cal. AS 1900/01, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 34 mm, ej tillhörande fodral medföljer

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor. gravyr, smärre bruksslitage.

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Budhistorik (13 bud)
3296539
5 600
3293617
5 200
3293615
5 000
3292946
4 800
3282008
4 600

Slutpris SEK:
5 600
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer