Sideboard teak

463992

SIDEBOARD, teak, 1960-tal, dörrar samt lådor, bestickschatull, höjd ca 88, 184x43 cm

Visst slitage, nyckel saknas, invändigt smutsig

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 14

Sideboard teak

Budhistorik (7 bud)
3290870
2 400
3287828
3287828
3287827
3287826

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer