Arne Jacobsen pallar

463929

ARNE JACOBSEN, Fritz Hansen, 1950/60-tal, pallar modell "3170", i teak med benställning i metall, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, vissa skador, olika plastfötter

Möbler, Stolar, Design

Hylla 9

Arne Jacobsen pallar

Budhistorik (21 bud)
3290788
1 900
3290802
1 800
3290788
1 700
3290791
1 600
3290788

Slutpris SEK:
1 900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer