Kofod Larsen sideboard

463921

IB KOFOD-LARSEN, Säffle, sideboard, 1960-tal, valnöt, benställning i metall, 3 dörrpar, 81, 240x44 cm

Smärre slitage, senare ben

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 13

Kofod Larsen sideboard

Budhistorik (9 bud)
3289829
5 400
3289502
5 200
3281758
5 000
3281753
3 200
3281142

Slutpris SEK:
5 400
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer