Matgrupp Carl Malmsten

463914

CARL MALMSTEN, "Ulfåsa", matgrupp, Bodafors, ek, brännmärkta, bestående av matbord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, bordets mått höjd ca 74, 140-250x100 cm

Bordsskiva med blekning, bruksslitage, mindre kantnagg

Möbler, Matsalsmöbler, Design

Rum 6

Matgrupp Carl Malmsten

Budhistorik (9 bud)
3291159
1 400
3291155
650
3291104
600
3291075
550
3290960
500

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer