Apoteksburkar

463740

APOTEKSBURKAR med lock, 3 st, 1900-talets första del, märkta H, höjd ca 25-27 cm

Skador, nagg

Keramik/Porslin, Övrigt porslin och keramik, Diverse, Hem

Kundcenter

Apoteksburkar

Budhistorik (10 bud)
3290272
1 700
3283981
1 600
3290265
3283981
1 400
3290263
1 300

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer