Armbandsur Certina

463706

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, mekaniskt urverk, vit urtvla, stavindex, centrumsekund, plexiglas, diameter ca 34 mm, fixoflexarmband i oädel metalll

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, plexiglas med repor, gåvoinskription

Klockor/Ur, Herrklockor, Guld/Smycken

Armbandsur Certina

Budhistorik (6 bud)
3289303
3286313
3286313
1 600
3276944
3276944

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer