Josef frank

463624

JOSEF FRANK, pallar, 1 par, modell 311, i rotting och bambu, för Svenskt Tenn, formgiven på 1930-talet, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 6

Josef frank

Budhistorik (28 bud)
3289907
7 000
3289902
6 800
3289906
6 800
3289902
6 600
3289905
6 400

Slutpris SEK:
7 000
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer