Certina armbandsur 18 k guld

463621

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, quartz, plexiglas, vit urtavla, stavindex, datum, centrumsekund, refnr. EOL 115.9299.68, diameter 34 mm, svart läderband ej i original

Batteri utgånget, SAV granaterar ej funktionen, plexiglas med repor, armband med slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Certina armbandsur 18 k guld

Budhistorik (7 bud)
3285320
3280053
1 900
3285318
1 900
3280053
1 800
3280970
1 700

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer