Omega Genéve herrarmbandsur

463614

OMEGA, Genève, armbandur, stål, ca 1968, manuellt urverk, plexiglas, datum, refnr. 136.041, serienr. 26714531, cal. 613, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 34,5 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, saknar verkhållare, ej centrerad tavla, boett med skador och slitage.

Klockor/Ur, Fashion

Omega Genéve herrarmbandsur

Budhistorik (6 bud)
3289452
3289579
3289452
3287690
750
3286464

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer