Ljusstakar 1700-talets slut Delafosses art

463586

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-talets slut, Frankrike, brännförgylld brons, Jean-Charles Delafosse art, höjd 18,5 cm

En med fotlagningar

Metall, Belysning

Monter 25

Budhistorik (9 bud)
3289719
3 200
3282567
3281599
3281182
1 300
3276475

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer