Stolar 2+2 nyrokoko

463520

STOLAR, 2+2, 1800-tal, nyrokoko, björk och valnöt, delvis träskuren dekor, sitthöjd 44-46 cm

Slitage och skador och sprickor

Möbler, Stolar

Rum 19

Stolar 2+2 nyrokoko

Budhistorik (1 bud)

3273325
2017-05-14 01:29:56

2017-05-21 kl 14:28
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer