Hatthylla

463486

HATTHYLLA, 1900-talets andra hälft, 2 hyllplan med metallnät, 8 ankarkrokar, förkromad/ lackerad, höjd ca 35, 168x30 cm

Smärre slitage

Diverse, Hem, Möbler, Övriga möbler, Metall

Rum 15

Hatthylla

Budhistorik (7 bud)
3289512
550
3289467
500
3289511
500
3289467
450
3286589

Slutpris SEK:
550
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer