Ljusstakar

463484

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets slut, Frankrike, förgylld brons, höjd ca 25,5 cm

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstakar

Budhistorik (7 bud)
3284011
3284009
3284007
3282645
600
3278328
550

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer