Ljsstakar empirestil

463482

LJUSSTAKAR, 1 par, empirestil, 18/1900-tal, brons, höjd ca 23 cm

Slitage, ljusmanschetter saknas

Diverse, Metall, Belysning

Ljsstakar empirestil

Budhistorik (5 bud)
3288163
3287930
500
3281275
450
3279450
3276486

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer