Kadelabrar Louis XVI stil

463474

KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, 1900-tal, Louis XVI stil, förgylld mässing, höjd 27 cm

En lagad

Diverse, Belysning

Monter 24

Kadelabrar Louis XVI stil

Budhistorik (7 bud)
3288395
3284189
550
3281593
500
3281061
450
3279200

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer