Golvlampfötter mässing

463463

GOLVLAMPFÖTTER, 3 st, 1900-talets andra hälft, fot i mässing, delvis kulformade, höjd 122-127 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Golvlampfötter mässing

Budhistorik (12 bud)
3289542
850
3289526
3289517
750
3289441
700
3288896
650

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer