Bordslampor 4+4 1970/80-tal

463433

FÖNSTERLAMPOR, 4+4 st, 1970/80-tal, hållare i gul och vitmetall, brun glasmassa, höjd 20,5-26 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor 4+4 1970/80-tal

Budhistorik (2 bud)

3288668
3288361

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer