Bordslampfötter 1960/70-tal

463416

BORDSLAMPFÖTTER, 4 st, 1900-talets andra hälft, pressat glas, varav en i grönt pressglas med skärm, höjd 63 cm, övrigas i klarglas med höjd 33-41 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 7

Bordslampfötter 1960/70-tal

Budhistorik

2017-05-21 kl 19:57
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer