Chi Wing Lo för Giorgetti

463375

CHI WING LO, byrå/ sideboard, design för Giorgetti, 10-lådig, skyltmärkt och numrerad 24143, fanér sannolikt i lönn, höjd ca 85, 150x45 cm

Nedre kant med mindre ytskador

Möbler, Skåp, byråer, Design

Rum 2

Chi Wing Lo för Giorgetti

Budhistorik (26 bud)
3286292
14 000
3286106
13 500
3286291
13 000
3286106
12 500
3286290
12 000

Slutpris SEK:
14 000
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer