Fönsterlampo i mässing

463362

FÖNSTERLAMPOR, 4 st, 1970-tal, mässing, genombrutet dekormönster, invändigt vitlackerade, höjd ca 16, diameter 14 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Ej Hans-Agne Jakobsson

Belysning, Taklampor, Design

Rum 7, Hylla 3

Fönsterlampo i mässing

Budhistorik (6 bud)
3285774
3285356
1 900
3283334
3276041
3275799

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer