Skylt stora riksvapnet

463359

SKYLT, 1900-tal, glas, fasettslipad kant, bemålad dekor av stora riksvapnet, diameter ca 50 cm

Borrade hål för montage, bemålning med repor

Diverse

Rum 21

Skylt stora riksvapnet

Budhistorik (25 bud)
3284423
4 800
3286447
4 600
3284423
4 400
3284252
4 200
3283582

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer