Herrbetjänter 1970-tal

463358

HERRBETJÄNTER, 1 par, 1970-tal, vitlackerade, höjd 98 cm

Bruksslitage

Diverse, Fashion

Rum 5

Herrbetjänter 1970-tal

Budhistorik (24 bud)
3284764
1 800
3283510
1 700
3274894
1 600
3274775
3274893

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer