Oljemålning 1800-tal

463294

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med sovande barn, olja på pannå, påskrift ā tergo Lehmann, ca 22x27 cm

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3286044
500
3285838
450
3282571
3275359

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer