Ströare och senapskannor i tenn

463291

STRÖARE, 3 st, SENAPSKANNOR, 2 st, tenn, 1800-tal, höjd ca 11-14 cm

Bucklor, stukningar

Metall, Allmoge, Diverse

Budhistorik (1 bud)

3277098
2017-05-15 21:18:26

2017-05-20 kl 13:40
Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer