Isaac Van Ostade oljemålning

463264

ISAAC VAN OSTADE, hans art, utanför gästgiveriet, olja på uppfodrad duk, ca 63,5x81 cm

Krackelyr och ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 15

Isaac Van Ostade oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3279141
8 000
3277315
3275208
1 800
3273963
1 600
3273377

Slutpris SEK:
8 000
817 EUR, 948 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.