Sockerskål Möllenborg

463226

SKÅL, med lock, silver, slipat glas, Gustaf Möllenborg Stockholm 1855, nyrokoko, locket invändigt förgyllt och krönt av blomma, höjd ca 14 cm, vikt ca 300 g

Lockknopp lös, skadad gänga, smärre nagg

Silver

Visas på begäran

Sockerskål Möllenborg

Budhistorik (25 bud)
3285611
3 200
3285608
3285610
2 800
3285608
2 600
3285609
2 400

Slutpris SEK:
3 200
327 EUR, 379 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.