Stig Borglind etsningar

463221

STIG BORGLIND (1892-1965): (3), "Sommarnatt", "Midsommar" samt "Månuppgång", signerade Stig Borglind, etsningar, motivmått ca 19-21x20-26 cm

Gulnade

Fack 37

Stig Borglind etsningar

Budhistorik (8 bud)
3284987
650
3284420
600
3283018
550
3270526
500
3283017
500

Slutpris SEK:
650
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer