Edvard Rosenberg oljemålning

463199

EDVARD ROSENBERG (1858-1934): Vinterlandskap i aftonrodnad, signerad och daterad Edv. Rosenberg., olja på duk, ca 59x95 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Edvard Rosenberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3285352
3 800
3285696
3 800
3285352
3 600
3285695
3 400
3285352
3 200

Slutpris SEK:
3 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer