Sven X:et Erixson oljemålning

463184

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Komposition, signerad Sven Erixon, olja på papper på pannå, 35x24,5 cm

Fack 8

Sven X:et Erixson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3286574
4 200
3271711
3286315
3271711
3 800
3286314
3 600

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer