James Ensor etsning

463179

JAMES ENSOR (1860-1949): Pouilleux indispose se chauffant, etsning, 1904, betitlad, signerad och daterad Ensor 1895, 16x12 cm

Gulnader

Kundcenter

James Ensor etsning

Budhistorik (11 bud)
3286077
6 200
3286080
6 000
3286077
5 800
3286079
5 600
3286077
5 400

Slutpris SEK:
6 200
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer