Hängskåp 1800-talets första hälft

463178

HÄNGSKÅP, 1800-talets första hälft, furu, spår av bemålning, skuren dekor, dörrspegeln med dekor av blomsterurna, höjd ca 96, 66x26 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre skador, sprickor

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Budhistorik (13 bud)
3286664
3286663
1 400
3286662
1 300
3286660
3286632

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer