Ulrika Franzén

463155

ULRIKA FRANZÉN, "Beskydderska", skulptur, signerad och daterad 2002, komposit samt mocca, fjädrar, monterad på metallplatta, höjd ca 31 cm

Konst, Skulpturer

Ulrika Franzén

Budhistorik (21 bud)
3286052
1 400
3274341
1 300
3286048
1 300
3274341
3283738

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer